Obnovit heslo

Přidat
Your search results

Jak to funguje

PRONAJÍMATEL

Ano, za zalistování na našem portálu se nic neplatí.

Náš systém je nastaven tak, že při zalitování Vaší nemovitosti na našich stránkách automaticky souhlasíte s natáčením reklamy nebo filmu. Co se týká natáčení pro erotický průmysl – při zakládání karty nemovitosti si musíte zvolit, zda natáčení erotiky povolíte, či nikoliv. Pokud to dovolíte, systém tuto informaci zobrazí v kartě Vašeho apartmánu při vyhledávání.

Doporučujeme Vám povolit natáčení erotického materiálu ve Vaší nemovitosti. Zvýšíte tím Vaše šance, že o ni budou mít filmaři zájem.

Nemůžou. Nejdříve je vám odeslána žádost ke schválení. Po jejím schválení, systém vygeneruje fakturu filmařům, kteří následně uhradí rezervační poplatek prostřednictvím platební brány Paypal. Rezervace je potvrzena až po úhradě rezervačního poplatku a následně se propíše do kalendáře shootbnb.com i na ostatní rezervační portály.

Před rezervací filmaři i pronajímatelé komunikují přes vnitřní „messenger“, aby si ujasnili detaily natáčení před tím, než pronajímatel rezervaci schválí. Po uhrazení poplatku za rezervaci jsou odkryty kontakty oběma stranám a mohou se již dohodnout na detailech pronájmu.

Shootbnb.com důrazně zakazuje dvoustrannou dohodu o detailech pronájmu bez předchozího uhrazení rezervačního poplatku. Komunikace je před odkrytím kontaktů mezi filmaři a pronajímatelem monitorována a pokud systém zjistí, že se tak děje, účet pronajímatele zablokuje.

Na místě v hotovosti nebo bankovním převodem tak, aby byla částka připsána na účet pronajímatele nejpozději v den natáčení.  Filmaři hradí rezervační poplatek shootbnb.com ve už chvíli, kdy pronajímatel rezervaci odsouhlasí. Zaplacením rezervačního poplatku svou rezervaci potvrzují. Po jeho uhrazení se rezervace propíše do kalendáře shootbnb.com i na ostatní rezervační portály.

Pro začátek doporučujeme nastavit cenu o 50% vyšší, než na Vašem hlavním rezervačním portálu – např. Airbnb nebo booking.com. Při lepším zalistování Vašeho inzerátu na shootbnb.com a několika prodejích je možné cenu zvýšit. Nastavení ceny je odvozeno od typu nemovitosti a její exkluzivitě. Pokud s nastavením ceny potřebujete poradit, můžete využít naši infolinku, kterou naleznete v sekci Kontakty.

Jednoduše – importem a exportem ical odkazu jednotlivých kalendářů obou portálů. Pokud krátkodobé pronájmy řešíte především přes airbnb.com, v jeho sekci kalendář/nastavení dostupnosti/export kalendáře si zkopírujete ical odkaz do schránky a tento odkaz následně vložíte do kalendáře shootbnb.com. Následně zkopírujete odkaz ical v kalendáři shootbnb.com do schránky a vložíte jej do sekce import kalendáře v airbnb (opět kalendář/nastavení dostupnosti/import kalendáře) Následně se kalendáře synchronizují. Stejně postupujte s ostatními rezervačními portály. Rádi Vám poradíme na naší infolince v sekci Kontakt.

Náš systém odešle SMS na Vás telefon a e-mail. Následně se připojíte na váš shootbnb.com účet a rezervaci buď schválíte, nebo odmítnete.

Rezervační poplatek činí 15% z celkové ceny pronájmu. Poplatek hradí filmaři. Po jeho uhrazení se odkryjí kontakty na pronajímatele i filmaře. Shootbnb.com důrazně zakazuje dvoustrannou dohodu o detailech pronájmu bez předchozího uhrazení rezervačního poplatku. Komunikace je před odkrytím kontaktů mezi filmaři a pronajímatelem monitorována a pokud systém zjistí, že se tak děje, účet pronajímatele zablokuje.

Pokud filmaři stornují rezervaci více jak týden od termínu rezervace, zaplatí pouze rezervační poplatek. Pokud rezervaci stornují během 7 dnů před termínem rezervace, platí plnou částku pronajímateli.

FILMAŘI

Nejdříve proveďte registraci na shootbnb.com. Následně vyberte lokaci a termín natáčení a zašlete pronajímateli žádost ke schválení. Po jejím schválení systém vygeneruje fakturu na rezervační poplatek ve výši 15%, který je nutné uhradit přes platební bránu Paypal a to kartou, či Paypal účtem. Po uhrazení poplatku je rezervace potvrzena a dojde k odkrytí kontaktů mezi oběma stranami. Pronajímatel a filmaři se následně mohou dohodnout na detailech pronájmu.

Shootbnb.com důrazně zakazuje dvoustrannou dohodu o detailech pronájmu bez předchozího uhrazení rezervačního poplatku. Komunikace je před odkrytím kontaktů mezi filmaři a pronajímatelem monitorována a pokud systém zjistí, že se tak děje, účet pronajímatele zablokuje.

Na místě v hotovosti nebo bankovním převodem tak, aby byla částka připsána na účet pronajímatele nejpozději v den natáčení.  Filmaři hradí rezervační poplatek shootbnb.com ve už chvíli, kdy pronajímatel rezervaci odsouhlasí. Zaplacením rezervačního poplatku rezervaci potvrzují.

Při výběru lokace si můžete zvolit ze tří kategorií – ART/FILM, REKLAMA, EROTIKA. Po zvolení příslušné kategorie vám systém zobrazí dostupné lokace, u kterých pronajímatel souhlasil s daným typem natáčení.

Povinnost vystavit doklad za pronájem náleží pronajímateli.

Pokud filmaři stornují rezervaci více jak týden od termínu rezervace, zaplatí pouze rezervační poplatek. Pokud rezervaci stornují během 7 dnů před termínem rezervace, platí plnou částku pronajímateli.